ROX400500KGNF5
MFR.Part #
ROX400500KGNF5
JLCPCB Part #
C1482707
Description
-55℃~+230℃ 16.8W 500kΩ Metal Oxide Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D7.9xL102.9mm Through Hole Resistors ROHS