ROX300500KJNF5
MFR.Part #
ROX300500KJNF5
JLCPCB Part #
C1480441
Description
-55℃~+230℃ 10W 500kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL77.5mm Through Hole Resistors ROHS