ROX30025K0JNEMN
MFR.Part #
ROX30025K0JNEMN
JLCPCB Part #
C1489293
Description
-55℃~+230℃ 10W 25kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL77.5mm Through Hole Resistors ROHS