Y174620R0000B9L
MFR.Part #
Y174620R0000B9L
JLCPCB Part #
C3962663
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 20Ω 600mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS