ROX20072M0JNLB
MFR.Part #
ROX20072M0JNLB
JLCPCB Part #
C1468456
Description
-55℃~+230℃ 6W 72MΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL52.1mm Through Hole Resistors ROHS