BFC233626332
MFR.Part #
BFC233626332
JLCPCB Part #
C3297314
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 3.3nF 310V X2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS