SMF17A-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF17A-E3-08
JLCPCB Part #
C3713995
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 100nA 17V 18.9V 200W 27.6V 324pF 7.2A IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS