ROX20051M2FNLB
MFR.Part #
ROX20051M2FNLB
JLCPCB Part #
C1468450
Description
-55℃~+230℃ 51.2MΩ 6W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D7.9xL52.1mm Through Hole Resistors ROHS