ROX20057M6FNLB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ROX20057M6FNLB
JLCPCB Part #
C1468401
Package
Plugin,D7.9xL52.1mm
Description
-55℃~+230℃ 57.6MΩ 6W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D7.9xL52.1mm Through Hole Resistors ROHS