Y085010R0000D9W
MFR.Part #
Y085010R0000D9W
JLCPCB Part #
C1356699
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
10Ω 500mW Current Sense Resistor SMD ±0.5% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS