ROX2001G00JNLB
MFR.Part #
ROX2001G00JNLB
JLCPCB Part #
C1469931
Description
-55℃~+230℃ 1000MΩ 6W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL52.1mm Through Hole Resistors ROHS