ROX2001G00GNLB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ROX2001G00GNLB
JLCPCB Part #
C1470173
Package
Plugin,D7.9xL52.1mm
Description
-55℃~+230℃ 1000MΩ 6W Metal Oxide Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D7.9xL52.1mm Through Hole Resistors ROHS