CMF55340K00FKRE70
MFR.Part #
CMF55340K00FKRE70
JLCPCB Part #
C1766681
Description
-55℃~+175℃ 340kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors