ROX200100MKNEL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ROX200100MKNEL
JLCPCB Part #
C1470229
Package
Plugin,D7.9xL52.1mm
Description
-55℃~+230℃ 100MΩ 6W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 插件,D7.9xL52.1mm Through Hole Resistors ROHS