ROX1002M70FNRF
MFR.Part #
ROX1002M70FNRF
JLCPCB Part #
C1828470
Description
-55℃~+180℃ 2.7MΩ 4W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D7.9xL23.4mm Through Hole Resistors ROHS