ROX10060M0FHLB
MFR.Part #
ROX10060M0FHLB
JLCPCB Part #
C1464796
Description
-55℃~+180℃ 4W 60MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL23.4mm Through Hole Resistors ROHS