ROX10010K0FKEL
MFR.Part #
ROX10010K0FKEL
JLCPCB Part #
C1458161
Description
-55℃~+180℃ 10kΩ 4W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D7.9xL23.4mm Through Hole Resistors ROHS