ROX0752M40JKLB
MFR.Part #
ROX0752M40JKLB
JLCPCB Part #
C1450117
Description
-55℃~+180℃ 2.4MΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL20.3mm Through Hole Resistors ROHS