ROX07510K0GKEL
MFR.Part #
ROX07510K0GKEL
JLCPCB Part #
C1450210
Description
-55℃~+180℃ 10kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D7.9xL20.3mm Through Hole Resistors ROHS