ROX0753K90JNEL
MFR.Part #
ROX0753K90JNEL
JLCPCB Part #
C1449171
Description
-55℃~+180℃ 3.9kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL20.3mm Through Hole Resistors ROHS