RNC65J7501BRB14
MFR.Part #
RNC65J7501BRB14
JLCPCB Part #
C3412314
Description
-65℃~+175℃ 500mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors