RNX075200KFKLB
MFR.Part #
RNX075200KFKLB
JLCPCB Part #
C1456602
Description
-55℃~+225℃ 200kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL20.1mm Through Hole Resistors ROHS