ROX07510M0JKEL
MFR.Part #
ROX07510M0JKEL
JLCPCB Part #
C1450214
Description
-55℃~+180℃ 10MΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL20.3mm Through Hole Resistors ROHS