ROX07510K0GKEE
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ROX07510K0GKEE
JLCPCB Part #
C1825521
Package
Plugin,D7.9xL20.3mm
Description
-55℃~+180℃ 10kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D7.9xL20.3mm Through Hole Resistors ROHS