RNX20025M0FKEL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNX20025M0FKEL
JLCPCB Part #
C1474842
Package
Plugin,D3.6xL51.8mm
Description
-55℃~+225℃ 25MΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL51.8mm Through Hole Resistors ROHS