TNPW08054K59BEEN
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW08054K59BEEN
JLCPCB Part #
C1725377
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 4.59kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS