ROX20027M0FKEL
MFR.Part #
ROX20027M0FKEL
JLCPCB Part #
C1468832
Description
-55℃~+230℃ 27MΩ 6W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D7.9xL52.1mm Through Hole Resistors ROHS