RNX20010G0JNLB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNX20010G0JNLB
JLCPCB Part #
C1479661
Package
Plugin,D3.6xL51.8mm
Description
-55℃~+225℃ 10000MΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL51.8mm Through Hole Resistors ROHS