RNX150687MJNLB
MFR.Part #
RNX150687MJNLB
JLCPCB Part #
C1469809
Description
-55℃~+225℃ 4W 687MΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL39.1mm Through Hole Resistors ROHS