RNX15068M0JNLB
MFR.Part #
RNX15068M0JNLB
JLCPCB Part #
C1469806
Description
-55℃~+225℃ 4W 68MΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL39.1mm Through Hole Resistors ROHS