RNX150250KJNLB
MFR.Part #
RNX150250KJNLB
JLCPCB Part #
C1469678
Description
-55℃~+225℃ 250kΩ 4W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL39.1mm Through Hole Resistors ROHS