RNX1253K70JNELN
MFR.Part #
RNX1253K70JNELN
JLCPCB Part #
C1484166
Description
-55℃~+225℃ 3.7kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL32.8mm Through Hole Resistors ROHS