RNC55H9531FSRE865
MFR.Part #
RNC55H9531FSRE865
JLCPCB Part #
C3542373
Description
-65℃~+175℃ 125mW 9.53kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors