RNX12510M0FKLB
MFR.Part #
RNX12510M0FKLB
JLCPCB Part #
C1472577
Description
-55℃~+225℃ 10MΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL32.8mm Through Hole Resistors ROHS