RNX12560M0FNR6
MFR.Part #
RNX12560M0FNR6
JLCPCB Part #
C1831715
Description
-55℃~+225℃ 3W 60MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL32.8mm Through Hole Resistors ROHS