RNX12510M0FNLB
MFR.Part #
RNX12510M0FNLB
JLCPCB Part #
C1466677
Description
-55℃~+225℃ 10MΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL32.8mm Through Hole Resistors ROHS