RNX100900KFKLB
MFR.Part #
RNX100900KFKLB
JLCPCB Part #
C1467738
Description
-55℃~+225℃ 2.5W 900kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL26.4mm Through Hole Resistors ROHS