RNX1001K10GNELN
MFR.Part #
RNX1001K10GNELN
JLCPCB Part #
C1484406
Description
-55℃~+225℃ 1.1kΩ 2.5W Metal Oxide Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL26.4mm Through Hole Resistors ROHS