RNX1005M60JKR7
MFR.Part #
RNX1005M60JKR7
JLCPCB Part #
C1831762
Description
-55℃~+225℃ 2.5W 5.6MΩ Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL26.4mm Through Hole Resistors ROHS