RNX07560M0FKLB
MFR.Part #
RNX07560M0FKLB
JLCPCB Part #
C1456507
Description
-55℃~+225℃ 2W 60MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL20.1mm Through Hole Resistors ROHS