RNC55H12R4BRB14
MFR.Part #
RNC55H12R4BRB14
JLCPCB Part #
C3576020
Description
-65℃~+175℃ 12.4Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors