RNR55K1003FRR36
MFR.Part #
RNR55K1003FRR36
JLCPCB Part #
C3564094
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors