RNX0754K75JNLB
MFR.Part #
RNX0754K75JNLB
JLCPCB Part #
C1449753
Description
-55℃~+225℃ 2W 4.75kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL20.1mm Through Hole Resistors ROHS