ERL0510M000GNEB500
MFR.Part #
ERL0510M000GNEB500
JLCPCB Part #
C3481905
Description
-65℃~+175℃ 10MΩ 125mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors