P0805C3241BNT
MFR.Part #
P0805C3241BNT
JLCPCB Part #
C4307215
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.24kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS