RNX0752M20JKR8
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNX0752M20JKR8
JLCPCB Part #
C1827715
Package
Plugin,D3.6xL20.1mm
Description
-55℃~+225℃ 2.2MΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL20.1mm Through Hole Resistors ROHS