RNX0756K20JNLB
MFR.Part #
RNX0756K20JNLB
JLCPCB Part #
C1449689
Description
-55℃~+225℃ 2W 6.2kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL20.1mm Through Hole Resistors ROHS