RNC65H4120FRRE8
MFR.Part #
RNC65H4120FRRE8
JLCPCB Part #
C3503158
Description
-65℃~+175℃ 412Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors