RNX075200KJKLB
MFR.Part #
RNX075200KJKLB
JLCPCB Part #
C1453853
Description
-55℃~+225℃ 200kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL20.1mm Through Hole Resistors ROHS