RNX075150KFNLB
MFR.Part #
RNX075150KFNLB
JLCPCB Part #
C1449963
Description
-55℃~+225℃ 150kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL20.1mm Through Hole Resistors ROHS